У столиці з’явиться проспект Гузара


Київрада перейменувала проспект Космонавта Комарова – на проспект Любомира Гузара

Про це повідомляє пресслужба Київської міської ради. Об этом сообщает polvisti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відповідне рішення на пленарному засіданні підтримали 74 депутати.

"Ми кілька років боролися за те, аби в столиці з’явилася вулиця з ім’ям Блаженнішого Любомира Гузара. Архієпископ був і залишається натхненником українського духовного життя, його мудрість вчить жити в мирі та злагоді, смиренно працювати на благо свого народу. Це те, що вкрай потрібне сучасній Україні. Переконана, що депутатський корпус буде єдиним, і підтримає нашу ініціативу перейменування", — зазначила депутат Київради, Олеся Пинзеник.

Зазначається, що радянський космонавт Володимир Комаров жодного стосунку ні до України, ні до Києва не мав.

"Уже кілька десятків років Блаженніший Любомир Гузар залишається моральним авторитетом для цілого покоління українців. Завдяки йому греко-католицька церква стала не просто однією з найбільш популярних в Україні, але й тепер включена у світовий християнський контекст. Натомість постать космонавта Комарова не пов’язана з Україною, і є лише спадком радянського минулого. Тому цілком доцільно перейменувати відповідний проспект на честь визначного архієпископа", — зазначив секретар Київради Володимир Прокопів.

  • У Києві з’явилися вулиці, названі на честь загиблих героїв-АТОвців Андрія Кизила, Андрія Абалмасова, а також Аміни Окуєвої.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/14/u_stolyci_zyavytsya_prospekt_guzara”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя