У Київській області три людини з нелегального будинку для літніх людей померли від COVID-19 – поліція

Жінці вручили підозру

У селі Зазим’я Київської області працює нелегальний будинок для літніх людей. Про це 8 травня поінформували в поліції.

Об этом сообщает Компромат

"До поліції Київщини надійшло повідомлення від лікаря Броварської районної лікарні про те, що до них доправлено пенсіонера з підозрою на інфекційне захворювання із села Зазим’я... Встановлено, що будинок для літніх людей функціонував нелегально, з порушенням санітарних та епідемічних норм. Його директор, фізична особа – підприємець, із початку карантинних заходів щодо нерозповсюдження поширення коронавірусу не забезпечила належного догляду, надання медичної допомоги, проведення лікарського огляду та не вжила заходів до ізоляції хворих", – ідеться в повідомленні.

Правоохоронці зазначили, що мешканці пансіонату могли вільно пересуватися територією села без масок.

"Також встановлено, що до них безперешкодно приїздили родичі, відвідувачі, один із яких і став джерелом коронавірусної інфекції. У результаті таких карантинних порушень захворіли на COVID-19 більше десяти пенсіонерів, троє з яких померли", – розповіли в поліції.

Директорці будинку для літніх людей оголосили підозру в межах кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам і масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

Станом на ранок 9 травня загальна кількість інфікованих коронавірусом в Україні становить 14 710 осіб (у Київській області – 959), 376 із них померли, 2909 одужали.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-u-kijivskij-oblasti-tri-ljudini-z-nelegalnogo-budinku-prestarilih-pomerli-vid-covid-19-politsija-1499114.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя