«Небезпечний росіянин», який прибув до Праги з рицином, виявився співробітником ФСБ — ЗМІ

REUTERS / David W Cerny

Об этом сообщает Преступная Россия

Росіянин прибув через демонтаж пам’ятника маршалу Конєву

REUTERS / David W Cerny


Неназваний росіянин, який, за повідомленнями, привіз до Праги небезпечну отруту рицин, виявився співробітником ФСБ Росії, повідомляє Lidovky Noviny з посиланням на свої джерела.

За даними джерел, чеським спецслужбам стало відомо про приїзд «небезпечного росіянина» від анонімного інформатора. Анонім повідомив, що росіянин приїде з одним або двома чемоданами, в яких могли бути заховані дві отрути, а не одна.

Спочатку чеське видання Respekt з посиланням на джерела повідомило, що росіянин привіз із собою отруту рицин, щоб отруїти мера Праги і ще одного місцевого політика.

Згідно з даними LN, російський агент прибув до Праги одним з останніх рейсів з Росії до закриття кордонів. Високопоставлений співробітник ФСБ приземлився в аеропорту імені Вацлава Гавела 14 березня. Звідти його забрав начальник служби безпеки посольства РФ.

Невідомо, чи дійсно він доставив до Чехії отруту чи ні. Згідно з інформацією LN, згаданий працівник ФСБ все ще перебуває на території Чехії під дипломатичним паспортом.

Нагадаємо, що у Празі на початку квітня влада демонтувала пам’ятник маршалу Конєву, монумент буде перенесено в створюваний Музей пам’яті XX століття.

Після цього стало відомо, що в Прагу прибули «небезпечні росіяни», в зв’язку з чим ініціаторам знесення пам’ятника виділили охорону.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/chehiya-otrutu-v-pragu-priviz-spivrobitnik-fsb-novini-rosiji-50087265.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя